0 344 231 0 232

Sosyal Medyada Biz}

Fiber Kablolama
İhtiyacınız Olan Fiber Alt Yapı Kablolamaları için Bize Ulaşın. 0.344 231 0 232
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Logotech Bilişim, olarak 2006 yılında bilgisayar donanım, güvenlik sistemleri, kurumsal çözümler & teknik servis hizmetlerine başladık. Bizi tercih eden kurum & firmaların ihtiyaçlarına çözüm odaklı bakış açısıyla değerlendirmelerde bulunduk

Günümüze kadar birçok büyük projede yer aldık. Devlet kurumlarının & kurumsal firmaların Güvenlik Sistemleri, Sunucu Sistemleri, Network Altyapı & Yazılım İhtiyaçlarının temini & uygulması noktasında çözümler sunduk,

Bilişim sektöründeki öncü firmalarla yaptığımız iş ortaklıklari ile en iyiyi en kaliteliyi uygun fiyatlarla değerli müşterilerimize sunmaya gayret gösteriyoruz. 2011 yılında Millenicom ile başlayan iş ortaklığımız 2015 yılından bu yana bölge dağıtıcısı olarak devam etmekte. Millenicom Bayi ağımızda 90’ı aşkın bayimizle hizmet veriyoruz.

MİSYONUMUZ

Logotech Bilişim, Müşteri taleplerine çözüm odaklı bakış açısı kaliteyi uygun fiyata sunma gayreti ve müşteri memnuniyetini görev edinen teknolojik yenilikler ile tecrübesini harmanlamayı misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ
Teknolojik ürünlerin ve hizmetlerin hızla geliştiği günümüzde bu alanda hizmet veren firmaların da bu gelişimeleri hızlı bir şekilde adapte olabilmeleri bilgi ve yapılanmalarını bu hızda geliştirmeleri bilişim sektöründe ayakta kalabilmenin en önemli gerekliliğidir. Sürekli yenilikleri ve kendini geliştirmeyi görev edinen, genç ve dinamik bir firmayız. Gelişmelere hızlı bir şekilde ayak uydurabilmek ve bu şekilde sektörde önde gelen bir firma olabilmek amacındayız. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamızın amacı müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde tespit etmek ve özgün çözümler üretmektir.