0 344 231 0 232

Sosyal Medyada Biz}

Fiber Kablolama
İhtiyacınız Olan Fiber Alt Yapı Kablolamaları için Bize Ulaşın. 0.344 231 0 232
TÜMÜNÜ GÖR

Millenicom

 

Millenicom Telekominikasyon

Millenicom ile 2011 Yılında Başlayan iş ortaklığımız 2015 yılıdan itibaren bölge dağıtıcılığı ile devam etmekte. Kahramanmaraş’ın Tüm ilçelerinde 90’ı aşkın bayi yapılanmamız ile Başvuru & kurulum hizmleri sunuyoruz. Gaziantep, Adıyaman & Hatay’da 30’un üzerinde bayi ile hizmet veriyoruz.

Millenicom Nedir ?

Türkiye’de alternatif telekom sektörünün öncülüğünü yapan Millenicom, serbestleşen Türkiye telekomünikasyon pazarında lider alternatif operatör olma hedefiyle 2004 yılında kuruldu. 2016 yılı başında hisseleri EWE Turkey Holding tarafından satın alınan Millenicom; Almanya’nın en büyük enerji şirketlerinden EWE AG’nin enerji ve telekomünikasyon alanındaki zengin uluslararası deneyimini Türkiye’deki yerel uzmanlığıyla birleştirerek, müşterilerine telekom ve iletişim hizmetleri sunuyor. Uygun fiyatlı, avantajlı, sorunsuz ve kaliteli bir internet ile kullanıcılarını dünyaya bağlıyor.

Neden Millenicom?

Gelişen teknolojiyle birlikte hızlı bir dönüşüm yaşanıyor. Bu süreçte müşteri deneyimi ve alışkanlıkları da dönüşüm içinde. Millenicom; müşterisinin talep ettiği deneyimi sunan, özel çözümler üreten alternatif operatör olarak devreye giriyor. Bu özelleştirilmiş deneyimi talep eden, kendisini dinleyen ve anlayan servis sağlayıcı isteyen müşteriler tarafından tercih ediliyor.

Bireysel Müşterilere, Esnaf, KOBİ, İşyerlerine Farklı ve Özel Kampanyalar

Bireysel müşteriler için; ADSL, VDSL, FİBER seçenekleriyle sabit internet ve sabit telefon hizmetleri sunuyor. Sürekli güncellenen cazip fiyatlı kampanyalar, gerçek sınırsız internet ve ücretsiz kurulum gibi avantajların yanı sıra mevcut müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyor.

Kurumsal müşteriler için ise sabit internet ve sabit telefon hizmetlerinin yanı sıra, IP tabanlı ses ve iş kalitesini yükselten, uygun fiyat seçenekli, hayat kolaylaştırıcı bulut çözümler sunuyor. Bu hizmetler dışında yeni ürün geliştirme çalışmaları ve iş birlikleri ile ürün ve hizmetlerini müşterilerin ihtiyaçlrına yönelik olarak genişletiyor.

Millenicom, Türkiye’nin önde gelen BULUT Santral ağı ile 3000’den fazla kullanıcıya ulaşıyor. Millenicom BULUT Santral Servisi, yeni iş kuran ya da işini profesyonelleştirmek isteyen KOBİ’lere bir dijital santralin tüm özelliklerini, yatırım yapmalarına gerek kalmaksızın kazandırıyor. BULUT Wi-Fi ürünü ile de KOBİ’lerin müşterilerine sorunsuz bir Wifi deneyimi yaşatmasını sağlıyor ve ziyaretçi analizi ile müşteri yönetimine katkı sağlıyor.

Ödüllerimiz

  • Bilişim 500 Ödülleri – 2017 Yılının Alternatif Operatör Hizmeti Kategori Birincisi
  • Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Araştırması – İletişim Hizmetleri Sektör Üçüncüsü